17 Aralık 2013

Vodafone Kendi Hatasını Bana Ödetiyor!

Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp cep avantaj 1gb kampanyasına katılmak istediğimi söyledim ve yetkili tarafından işlemlerim yapıldı ve bana kampanyadaki internet ve sms için 7000'e mesaj atmam gerektiği söylendi. Mesaj kodunu yolladığımda bu servis geçici olarak hizmet dışıdır uyarısı geliyor.


Şu anda 500dk. görüşmem yüklenmişken 500sms ve 1gb internet yüklenmedi hattıma Vodafone'u tekrar aradığımda bir sorun olduğu söylenip çözüm olarak da ek internet ve mesaj paketi almam önerildi. Yani kendi sistemlerindeki hata için para ödememi istediler. Tarifeyi iptal etmek istediğimde faturayı yine de ödemem gerektiği belirtildi.

Seçkin 64 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 505545**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Seçkin22 Aralık 2013

  Şahsıma dönüş bile yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise yapabileceğimiz birşey yok bekliyeceksiniz denildi. O kadar ki hattımı değiştirmek durumunda kaldım.

 • Seçkin20 Aralık 2013

  vodafone'un en kısa sürede döneceğiz demesinin üzerinden 2 gün geçti ve hala bir şey yok. Her gün müşteri hizmetlerini arıyorum ( bu arada onu aramayı da paralı yapışlar ) ya paketi iptal edin ya da mesaj ve interneti yükleyin diyorum , iiptal edemeyiz sisteme işlenmiş talebiniz diyorlar, o zaman yükleyin hattıma diyorum biz yapmıyoruz sistem kendisi yüklüyor her an yüklenebilir diyorlar (5 gündür ). Vodafone'un hatasından dolayı ek mesaj paketi aldım ne hikmetse o 30 saniyede yüklendi hattıma. Aynı paraya çok daha ucuzu varken vodafone müşteri ile ilgileniyor diye kullanıyordum ama o da fosmuş meğersem.

 • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön