19 Temmuz 2014

Vodafone Kendi Hatasından Dolayı Hattımı Kapattı

Nisan'da Vodafone'a geçişini yaptırdım(Derya iletişim) geçiş yaptırırken bütün istedikleri evrakları verdim. Haziran ayında söz konusu numaraya evrak eksikliğinden dolayı hattınız kapanacaktır diye mesaj geldi. istedikleri evrakları bayiye tekrar verdik. Aynı mesaj tekrar geldi. bayiye tekrar sorduk bir problem olmayacağını söyledi. ben yinede 542 müşteri hattını aradım oda herhangi bir problem olmadığını söyledi. Ancak söz konusu hat 14 temmuz günü kapandı. Bayiye sorduğumuzda evrakları gönderdiklerini söylediler ama aynı evrakları tekrar isteyip tekrar gönderdiler. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgilendirdim ama hat hala kapalı. Hattımızı Vodafone'a geçirdiğimiz için çok pişman olduk.

Sabit 186 Okunma

Cevaplar

 • Sabit08 Ağustos 2014

  14 temmuzda vodafonun kendi hatasından dolayı kapattığı ve hergün (hat değiştirene kadar) arayıp muhakkak bugun aranıp bilgilendirileceksiniz deyipte bir defa bile bilgilendirilmediğim, ciddi manada mağdur edildiğim hattıma nerdeyse 1 ay sonra geri dönüş yapıldı. teşekkürler vodafone ama artık turkcelliyim...vodafone mu birdaha asla...

 • Vodafone Temsilcisi08 Ağustos 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.08.2014 tarihinde iletişim bilgilerinizde yer alan mail adresine Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından detaylı bilgi paylaşımı sağlandığı belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sabit06 Ağustos 2014

  VODAFONE HATTIMI TAM 2 HAFTA KENDİ HATASINDAN DOLAYI KAPALI TUTTU. HAT İŞ HATTI OLDUĞU İÇİN CİDDİ DERECEDE MAĞDUR OLDUM. HERGÜN MUHAKKAK ARAYACAKLARINI SÖYLEDİLER AMA HALA BİR ARAYAN OLMADI. BENDE PAHALI OLMASINA RAĞMEN MECBUREN TURKCELL E HATTIMI TAŞIDIM.

 • Sabit21 Temmuz 2014

  ayın 14 ünde kapatılmış olan hat ayın 21 i oldu hala kapalı. kısa sürede helledeceğinizi söylemişsiniz kısa süre vodafone literatüründe ne kadar zamana tekabül etmektedir? sayenizde hangi zamanda yaşıyoruz 80 ler mi 90 lar mı demeden edemiyorum. basit belki 1 dk. da hallolacak işlem için 1 haftadır hala bekliyoruz.....

 • Vodafone Temsilcisi19 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön