20 Ocak 2014 #2244971

Vodafone Kendi Abonesini Önemsemiyor!

24 ay taahhüt kampanyanızdan aldığım cep telefonu donuyor. Aldığım yere gittim servise yollayacağız dedi. Yerine telefon verecekmişsiniz diye sordum servis verebilir bir orayı deneyin dediler ve ben ne zaman faturamı taahhütlü kullansam aynı paket operatörünü değişene daha az rakamla satıyorlar ya da aynı paketi taahhütsüz kullanan daha düşük fiyatla kullanıyor hem Vodafone kullanıcısını mağduriyetini gidermiyorsunuz hem de kullandığımıza pişman ediyorsunuz. Soruyorum benim suçum 3 senedir aynı hattı kullanıp 2 yıl daha kullanma garantisi vermem mi? O yüzden mi ben fazla para ödüyorum? Taahhütüm bittiği gibi hattımı iptal edeceğim.

Nurcan 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-02-06 14:53:34 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla,

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön