16 Nisan 2013 #1745050

Vodafone Kendi Abonesine Güvenmiyor!

Yaklaşık 1.5 yıldır Vodafone abonesiyim ve tarifeme ek olarak cihaz aldım, her ay düzenli bir şekilde faturalarımı ödediğim halde diğer faturalı hattımın tarifesini yükselterek o hattım üzerinden de cihaz almak istediğimde bana söylenen 8 ayı doldurmam gerektiği benim henüz 5 ayım olduğu bu sebepten cihaz alamayacağım oldu.


Ben aylık 200 tl ' e yakın fatura ödüyorum, hattını Vodafone taşıyanlar bile farklı kampanyalardan yararlanabilirken Vodafone kendi müşterisine güvenmiyor. Bu yaklaşımınızı kınıyorum.

Eda 79 Okunma

Cevaplar

 • Eda19 Nisan 2013

  Vodafone ile ilgili şikayetlerimde gördüğüm tek şey sadece kopyala yapıştır yaparak insanlara çözüm bulmak yerine aynı ilgisizlikle cevap vermek. Daha doğrusu cevap vermek değil göz boyama taktiği, emin olabilirsiniz insanlar bu tür konuları fazlasıyla dikkate alıyor , cihaz kampanyam biter bitmez 2 hattımın aboneliğini iptal ettireceğim ve yakın çevreme uzak çevreme gerekli reklamı yapacağım. İnsanlar sizden çözüm bekliyor , otomatik cevap değil ve ben yine biliyorum ki bu şikayetin altına da aynı cevabı kopyala yapıştır yapacaksınız ... )

 • Eda16 Nisan 2013

  Ben bu konuda bilgilendirme istemiyorum zaten vodafone sitesine girerek bu konuda detaylı bilgi aldığım için buradan iletme gereği duydum , bu bir çözüm değil bizim için sadece göz boyama niteliğinde bir cevap oldu , yani yine bu durumdan fazlasıyla şikayetçiyim,cihaz kampanyam bittiğinde aboneliğimi iptal ettireceğim.!

 • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Vodafone 'da gerek faturalı ,gerekse faturasız hat abonelerimiz için cazip bir çok kampanyanın ve tarifenin bulunduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca çıkan kampanyalar ve uygulamalarımız ile ilgili basın ,reklam ya da Web sitemiz kanalıyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında 542 ya da 444 0 542 Müşteri Hizmetlerimizden de tarife ve uygulamalarımıza yönelik bilgi alabileceğinizi belirtmek isteriz . Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi ve kampanya mevcut olup, tarifeler ile ilgili bilgi alabilmek için ekte sunulan linkleri tıklayabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.home.php http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön