24 Haziran 2016

Vodafone Kazanılmış Hakkın Elimden Alınması

Ben Vodafone Red üyesiyim, tarifem Red XSmall, 10 aydır faturalarımı ödüyorum, aylık fatura ortalamam 193,85 TL, cihaz+paket. Bu kampanyadan önce de cihaz kampanyasından önce yani gene Vodafone Red abonesiydim o zaman da aylık ortalama 55 TL ödüyordum. Ben Red abonesi olurken temsilcileriniz, 7008 Red hattının biz Red abonelerine ücretsiz olduğunu söylediler ama şu an dk 60 kr'dan arama yaptırıyorsunuz Red abonelerine!


Bu taahhüt ettiniz başta belirttiniz ücretsiz beyanının tam tersi olmuş oluyor. Müşteriyi yanıltmak oluyor. Ben faturalarımı ödüyorum ve bu kampanyayı seçerken bana 7008 Red hattının ücretsiz olduğunu söylediler öyle geçtim. Siz beni yanıltmış kandırmış oluyorsunuz şu an!Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Fatih 259 Okunma

Cevaplar

  • Fatih08 Eylül 2016

    Keşke böyle bir markanın müşteri olmasaydım, bu kadar müşteriyi düşünmeyip karını düşünen bir marka var mı dır acaba?, müşteri hizmetleri numarasını arayan müşterilerine paket dışı ücretlendirme yapıyor, alenen müşteri düşmanı bir marka, taahhüdüm bittiği an hattımı direk başka bir operatöre taşıyacağım ve kurtulacağım bu markadan!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön