18 Temmuz 2013

Vodafone Kayıt Aldılar Ama 10 Gündür Dönüş Yapamadılar!

Vodafone 10 gündür oluşturduğum kayıt için bana geri dönüş yapmadı. Gören de devlet meselesi çözüyorlar sanacak. Felipe Melo'nun transferi bile bu kadar uzun sürmedi.

Cüneyt 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,541697****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 22.06.2013 tarihinde yapmış olduğunuz görüşmede çağrı karşı taraftan radyo kaynaklı olarak kesildiği tespit edilmiş olup,bu nedenle ücretlendirmenize yönlelik iade sağlanmadığının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön