03 Temmuz 2013

Vodafone Kasıtlı Olarak Görüşmelerimi Kısıtladı!

Vodafone'a geçtim hiç bir kampanyadan yararlanamadım. Tabi ki ben de Avea'ya geçmeye karar verdim 28.06.2013'de ve ben ne zaman ki Avea'ya başvuru yaptım o günden beri geçiş sürecinde sürekli aramalarımı Vodafone kesti. Bundan önce böyle bir durum yoktu. Telefondandır diye düşündüm ama alakası olmadığını anladım.Tam konuşuyorum 00 : 10 da bağlantı kesiliyor.

En son 1 Temmuz'da son kontörümü de aldıkları için daha arama yapamadım. Ve internet olsun bu durumlar olsun o kadar bıktırdılar beni kısa süre de, yaptıkları da çok büyük bir ayıp!

Özlem 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,538390****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hat tanımlamalarınızda sorun olmadığı tespit edilmiştir.Tarafımızdan inceleme sağlanılabilmesi için bulunduğunuz bölgenin adres bilgilerini tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön