30 Mayıs 2014

Vodafone Kara Liste Sorunu Düzelmedi

Vodafone bayisinden bireysel olarak işlem yaptırmak istediğimde "Vemey Gıda kurumsal firmasında kara listede olduğum mesajı" alınıyor ve hiçbir işlem yaptıramıyorum.


Bu konunun çözümlenmesi için 0542 542 00 00'i arayarak durumumu izah ettim. 18.04.2014 tarihinde konuyu belirten dilekçemi ve Vodafone'un benden istediği evrakları fax ile gönderdim. 24.04.2014 tarihinde yetkili listesinden çıkartıldığım bilgisini aldım ama Vodafone bayisindeki durumum değişmemişti.


Durumumun düzeltilmesi için defalarca Vodafone ile görüştüm 6 adet kayıt numarası oluşturuldu ama sorunum hala çözümlenmedi.

Zafer 607 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi05 Haziran 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 05.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş "

 • Zafer03 Haziran 2014

  Her zamanki gibi Vodafone otomatik cevap yazmış buraya ve geçiştirmiş... Ne arayan var ne soran... Konu ile ilgili herhangi bir birim gerçekten yok. Olsa herhande sorunum çözülürdü. Allah düşmanımı bile Vodafone da kara listeye düşürmesin...

 • Zafer30 Mayıs 2014

  Merhaba Sayın Yetkili, Bu güne kadarki müşteri hizmetlerinde görüştüğüm arkadaşlar da bana bu cevabı verip bekletiyorlardı. Bende sabırla sürekli bekledim ve sürekli sorunumun çözülmesi için aradım, ama değişen bir şey olmadı, hatta web sayfanızdan da yazdım, oradan da gelen cevap aynı oldu ama sonuç alınamadı. Bu arada da 6 hafta lık bir süreç geçmiş oldu... Zaman ilerliyor, ben sorunumun çözülmesi için Vodafondan daha fazla efor sarf ediyorum ama sonuç yok. Hala kara listedeyim.... Sorunumun çözüleceği konusunda ciddi kaygılarım olduğu için buraya, diğer şikayet sitelerine ve hatta BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumuna) bile şikayete bulundum...

 • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön