06 Haziran 2014

Vodafone Kara Liste Belirsizliği Yaşıyorum

Altı yıldır GSM operatörünüz kullanıcısıyım. Operatör firmanızdan wi-fi modem almak için başvuru yaptığımda adımın kara listede olduğunu öğrendim ve işlem yapamadım. Hattımla ilgili hiçbir işlemi de bu sebepten dolayı yapamadım. Hem telefonla hemde yüz yüze görüştüğüm 5 müşteri temsilcisinin her biri farklı sebeplerden dolayı adımın bu kara listede olduğunu belirtti. Hatta bir temsilciniz ile cep aran kampanyasından dolayı kara listeye girmişsiniz gibi bir sebep bile sundunuz. Ayrıca bu listeden adımın çıkarılması için başvuru yapmama rağmen hala bir geri dönüş bile yapılmadı. Acilen durumla ilgili tarafıma ulaşmanızı ve adımın listeden çıkarılmasını istiyorum.

Sevilay 148 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.06.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi06 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön