19 Eylül 2013 #2019917

Vodafone Kapsama Alanı Sorununa Çare Bulamadı!

5 eylül tarihinde hattımı Vodafone'a aktardım. Aktardığımı günden bu tarafa da hiç kullanamadım. Bir defa sorun yazdırdım bana cevaben dönen olmadığı gibi kendi imkanlarımla ulaştığımda teknik servisin sorunla ilgili inceleme yaptığı ve sorun görünmediği aktarıldı. Benim sorunum devam etmekte hattımın iptalini istediğimde görevli arkadaşın bir yıllık sözleşmemin olduğu konusunda uyarısıyla karşılaştım.


Kısacası benim hattımın sorunu çözülmedi. Bana bina yapısından kaynaklı hikayeler uydurup durdular. Ben yurtdışı avantajı için operatör değişikliğine gittim yani daha önceki operatörümde hiç sıkıntı olmadan kullanabiliyordum. Ankara Keçiören Şenlik Mah. Baldıran Sokakta ikamet ediyorum.

Fırat 49 Okunma

Cevaplar

 • Fırat17 Ekim 2013

  Değerli vodafone çalışanları yaklaşık 1.5 aydır hiçbir aşama kaydedemediniz. Birde bu aralar sürekli internet sağlayamadığınızda ücret almadığınızı , görüşmelerin incelendiğini yapılamayan görüşmelerin ücretlendirilmediğini söylüyorsunuz. bu geçen sürede sadece 1 hafta hizmet alabildim ve benden 41 Tl ücret fatura ettiniz. Gerçekten eğer sorunumu çözmeyecekseniz ben ceza ödeyerekte olsa hizmet almak istemiyorum. Bu arada sadece bu sayfaya cevap vermek için cevap vermeyin.

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, sizlerden aldığımız her bildirim için en kısa sürede gerekli aksiyon alınmaktadır. Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Hattınıza ait kapsama alanı sorununuzun ilgili birimler tarafından bölge planlamacısına bildirilmiş olduğu görülmektedir. Bulunduğunuz bölgede istasyon kiralanması için çalışmaların başlatıldığını iletmek isteriz. Söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fırat20 Eylül 2013

  Titizlikle falan ilgilenmiyorsunuz. Bakın benim son görüşmemde ki hanımefendi benim çözümlenmeyen bir sorunumun olmadığını sorunun benim şahsi sorunum olduğunu hatta kibarca benim uydurduğumu ima etti. Gerçekten kayıt tutuyorsanız 18/09/2013 tarihinde Hande Hanımla konuşmalarımı dinleyiniz. Resmen kibar terminoloji ile asap bozuyor. Bakın öyle matbu yazdığınız cevaplarla sorun çözülmüyor. Reklam filmlerinde maval okumakla olmuyor.

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön