10 Mayıs 2013 #1791132

Vodafone Kapsama Alanı Sorunu!

Şirketimizin bulunduğu cadde Vodafone Bölge Temsilciliğine tahminen 1 km uzaklıkta olmasına rağmen 4-5 aydır konuşmalarımız sürekli olarak kesiliyor. Çağrı merkezini ilk aradığımızda caddemizde bulunan baz istasyonunun bulunduğu apartman ile anlaşmalarının bittiği ve yeni bir anlaşma yapacaklarını bildirdiler.


Tahmini olarak 4 kez arıza kaydı oluşturmamıza rağmen malesef halen müşterilerimiz ile görüşmelerimiz kesiliyor veya ulaşılamıyoruz. Şu an itibariyle baktığımda 3G Simgesinin gözüktüğünü ve sinyal çubuğunun 1 ÇUBUK olduğunu büyük bir mutlulukla söylüyorum. En azından 1 çubukla müşterilerim ulaşabilir. Tahminen 150m'lik bir yol yürümem halinde de insanlarla rahatlıkla görüşebilirim.

Levent 20 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541798****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 20.05.2013 tarihinde Kurumsal Müşteri Hizmetlerimiz tarafından bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön