03 Şubat 2014

Vodafone Kapsama Alanı Sorunu

Aralık ayında aldığımız yeni hattım devamlı kapsama alanı dışına çıkıyor. İki defa şikayet etmeme rağmen bir türlü sorun çözülmedi. Devamlı kapsama sorunu yok diyorlar. Ancak, her ezan okunması sonrasında hat gidiyor. Bir kaç saat sonra tekrar geliyor. Baz istasyonu caminin minaresinde sorunda buradan kaynaklanıyor. Ancak, sorun yok diyorlar. Cami evimin bitişiği, baz istasyonu da minarede, her ezan okunuşu sonrası hattın gitmesi ne anlama geliyor acaba, deneyimli vodafone çalışanları herhalde çözer, bu sorunu?

Ayrıca, baz istasyonun cami minaresinden kaldırılması konusunda gerekli yerlere de müracaatta bulundum. Sorunun çözümü anlaşılan baz istasyonun minareden kaldırılması olacak.

Sinan 83 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön