15 Mayıs 2013 #1799278

Vodafone Kapsama Alanı Sorunu!

Samsun Çarşamba Kumköy mevkiinde Vodafone konuşmaları kesiliyor. Sefalı köyünde baz istasyonları var. maalesef kendine faydası yok. artık bıkkınlık geldi bu durumdan. ya konuşma kesiliyor yada çekim gücü az olduğu için karşı taraftan sesler kesik kesik geliyor. Hele de alt kattaysanız tl dayandıramazsınız ne kendinize nede sizi arayanlara.


Öyle reklamlarda hava atana kadar kapsama alanında en iyiyiz diyen arkadaşı bizim köye gönderinde ondan sonra elini vicdanına koyup öyle reklam yapsın. Baz istasyonu ile aramızda 7 km var ama ne yazık ki sinyal zayıflığı var.

Ersin 46 Okunma

Cevaplar

  • Ersin16 Mayıs 2013

    baz istasyonu yetersiz olduğu belli zaten.mesafe yakın olmasına rağmen arada bir tepe var şebekenin ulaşmasını ve gücünü engelleyen.zaten o tepenin altında bayağı köy var böyle mağdur olan.mümkünse daha hakim bir noktaya baz istasyonu kurup vodafone abonelerini rahatlatabilir ve başka operatörlere geçmelerini önleyebilirsiniz.mesela suat uğurlu barajının oraya tüm köyleri kapsama alanına alacak bir baz istasyonu kurabilirsiniz.çözümünüzü en ivedi çeilde bekliyoruz

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu belirtmek isteriz.Bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar yapılmış olup,şebeke iyileştirme projelerimiz kapsamında değerlendirilmeye alındığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön