11 Şubat 2014 #2287017

Vodafone Kapsama Alanı Problemini Çözmemekte Kararlı!

Bir çok şikayetimden sonra Vodafone genel müdürlüğünden E. isimli bir şahıs tarafımı aramıştır. Kapsam alanı ile ilgili kabahati/sorunu benim telefonumdan kaynaklandığını ima etmiştir. Kendisine telefonumun 1 aylık akıllı telefon olduğunu , başka gsm kartı takım denediğimde sorun olmadığını, kabahatin kendilerine ait olduğunu söylememe rağmen çözüm üretmemekte ısrarcılar. Telefonun yeni olduğunu kanıtlayan faturayı da göndereceğimi söylememe rağmen herhangi bir iletişim bilgisi de vermemiştir.


Ayrıca kaba ve sana farklı işleyiş mi yapacağız türünden yaptığı konuşmalar hoş değildir.Kendisi ve firmasından şikayetçiyim.Sorunu çözmemekte ısrarcılar.

Metin 28 Okunma

Cevaplar

 • Metin14 Şubat 2014

  Bu firmanın söyledikleri tamamen yanıltıcı.Hiç bir çözümleri yok.

 • Metin12 Şubat 2014

  Neden ben sizi arayacağım. Siz aradınız meşguldüm.Tekrar aramanız gerekir .Böyle bir cevap olur mu? Sanki biz şikayet edip arandığımızda telefona çıkmıyoruz gibi bir durum yaratmanıza gerek yok.

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön