03 Eylül 2013 #1990369

Vodafone Kapsama Alanı Konusunda Yardımcı Olmuyor!

Daha önce şikayetlerimi dile getirmiştim. İl merkezinde şehrin ortasında maalesef 4 aydır kapsama alanı dışındayım. Avukatla görüşmemi yaptım. Vodafone yazılı başvurumu yapmamı gelen cevapla birlikte gelmemi söyledi. Vodafone dilekçemi gönderdim cevabı bekliyorum.


20 gün içinde cevap vermek zorundalarmış. Vodafone'u ısrarla sorunun çözümü konusunda aramama rağmen hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Şu anda 420 lira istiyorlar. Artık yasal yollardan hakkımı arayacağım. Olumlu veya olumsuz cevaplarını bekliyorum.

İbrahim 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,şikayetinize yönelik yapılan kontrollerde bulunduğunuz bölge için gerekli araştırmalar sağlanmış olup,değerlendirilmeye alınması için ilgili ekiplere yönelendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Şebeke iyileştirmesine yönelik şuan için sağlanılabilecek farklı bir işlem bulunmadığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön