06 Eylül 2013 #1997616

Vodafone Kapatmama Rağmen İnternet Ücreti Yansıtıyor!

Blackberry data servisinizi kullanmaktayım. Ürününüzü satarken, Blakberry cihaz üzerinden sınırsız internet kullanabilirsiniz denildi bana. Firmanızın internet sayfasında da bu belirtilmiş durumda. Ancak ücretlendirmeniz belirtilen tarifenin dışına 2 aydır çıkmış durumda. 16, 90 TL data kullanım paketi için 40 TL ücret ödüyorum. İnternet ve data hattımı kapatmama rağmen ödemeler gelmekte. Açıklama istediğimde Vodafone'dan telefonuma isteğiniz işleme alınmıştır içerikli mesaj geliyor ancak bir sonra ki dönemde internet ücreti tekrar bana fatura ediliyor. Numaramı başka operatöre taşımaktan başka çarem kalmadı.

Erkan 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığında hattınıza iade işleminin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön