04 Şubat 2014

Vodafone Kapatmak İstediğim 3G Hattıma Bilgisi Verilmeyen Ücretler Yansıyor

2013 yılı 8. ayda almış olduğum tahahütlü 3G hattını ocak ayında kapatmak için cep merkezine başvurdum. Gerekli evrakın düzenlenmesi ile birlikte, müşteri hizmetleri tarafından aranacağım söylendi. 4 gün sonra arayan müşteri temsilcisi, hattımı kapatmamam için alternatif bir seçenek sunarak, taahhütü bozabileceklerini, hattı faturasıza geçirebileceklerini ve bunun sonucunda, 65 TL taahhüt bozma bedeli ve temmuz ayı sonuna kadar her ay yansıyacak 5 TL olacağını belirtti. Israrla sormuş olduğum, "başka bir kesinti veya ücret taahhukku olacak mı" soruma hayır cevabını aldım. Bugün banka talimatlarımı gözden geçirirken 139 TL'lik bir bedel ile karşılaştım. Müşteri hizmetlerinizi aradım fakat çözüm üretilmedi.

Erhan 72 Okunma

Cevaplar

 • Erhan05 Şubat 2014

  Ayrıca, tarafıma verilmiş rakamsal bilgiler, bu tarihten sonraki müşteri hizmetlerinin beni araması sonucundadır.

 • Erhan04 Şubat 2014

  Verilen bilgi ile faturaya yansımış bedeli karşılaştırmanız durumunda eksik ve yanıltıcı bilgi verildiğini görebilirsiniz.

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06/01/2014 12:03:25 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön