10 Eylül 2013 #2003085

Vodafone Kapatma Talebinde Bulunduğum Hattı Kapatmadı!

Taahhüt süremin bittiği gün arayıp 3G için kullandığım hattımın kapatılmasını istedim. Ertesi gün tekrar aradım ve talebimi ilettim. Hattımın kapandığını sandığım için numarasını bile telefonumdan sildim.


Telefonla şubeye gitmeden hattımı kapatabileceğim söylenmişti ve sonrasındaki telefon konuşması ve şubeye gidip sözleşme imzalama ile ilgili bilgilendirme yapılmamıştı. Aramalara da gereksiz halka ilişkiler konuşmalarına muhatap olmamak için geri dönüş yapmamıştım.


Şimdi arandım ve Vodafone hattımın 3 aydır kapatılmadığını, borcuma dair icra sürecinin başladığını öğrendim.


Müşteri ilişkilerine zahmet çekip ulaştım fakat konuşurken kapandı (ki aynı şeyleri söyleyip duruyordu) ve geri dönüş yapılmadı.

Enes 46 Okunma

Cevaplar

 • Enes01 Ocak 2017

  Aradan 3 yıl geçmiş. Vodafone ile ilgili başka bir şikayet açmak için bu siteye geldiğimde eski şikayetimi gördüm. Buradan dönüş yapılacaktır vs. diye otomatik cevap yazmışlar ama problemimi çözmek için kimse aramadı. Aksine arayıp dava açmakla ve avukatlık masraflarını ödetmekle tehdit ederek ben kapatın dediğim halde kapatmadıkları hattımdan bir KB bile kullanmadan birkaç aylık faturayı zorla ödettiler.

 • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın E**** Y***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde talebinizin karşılanmış olduğu ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Enes13 Eylül 2013

  Şikayetimle ilgili bana hiçbir geri dönüş yapılmadığı gibi, herhangi bir çözüm de sunulmadı.

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön