23 Ocak 2014 #2251236

Vodafone Kapatılan Hattıma 6 Ay Sonra Fatura Çıkardı!

Vodafone'a kayıtlı olan 536679**** numaralı hattımı yılbaşından 6 ay önce kapattırmıştım. Yılbaşından sonra 25 tl tutarında hattıma fatura çıkartılmış. Müşteri hizmetlerini 1. aradığımda bana yılbaşında sistem kendini yenilediği için hattınıza fatura çıkartılmış dendi ve üstelik benim kapatma tarihim ocak 2014 olarak söylendi.


2. aramamda bu sefer hattımı tamamen iptal ettirmediğim sadece geçici kapattığım için fatura çıktığı söylendi. Benim anladığıma göre kapatmalarda siz müşteri kaybetmemek için müşteriyi eksik bilgilendirerek sadece kullanıma kapattığınız. Sonrada fatura çıkartıp müşteriyi mağdur etmeniz. Hakkımı yasal yollardan da arayacağım ve artık Vodafone kullanmayacağım.

İsmail 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.14.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön