05 Nisan 2013
Yorum Yap
#1727219

Vodafone Kapanamayan Vodemler!

2012 Ekim ayı sonunda sözleşmemiz bitmiş ve tekrar yenilenmiştir, müşteri temsilcisi E. hanım vodem hatlarımızı kapatmak için imzalı onayımızı almasına rağmen aradan geçen 6 aydır hala kapanamamıştır 1-2 ay Vodafone müşteri hizmetleri onay için arıyor ve iptali gerçekleştirmiyor ve 7 aydır kullanmadığımız vodem ücretlerini ödemekteyiz.


Ayrıca Dudullu Vodafone dan müşteri temsilcimiz E. hanımın telefonunu aradığımda görüşme kabul edilmemekte deniyor 1 aydır ulaşamıyorum. 542 Müşteri hizmetlerini daha önce aradığımda tarife değişikliği yapmak istedim ancak alt tarifeye geçilemeyeceğini belirtti bizim tercih nedeni konuşulan bu konu için E. hanıma ulaşmaya çalıştım ancak ulaşamadım.

Teoman 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler