19 Mart 2013

Vodafone Kapalı Hatta Fatura Gönderdi!

Kullanmış olduğum hattımın faturalarını otomatik ödeme talimatı üzerinden ödüyordum. Hattımı başka bi operatöre taşıdığımda otomatik ödeme talimatını iptal etmediğimden Vodafone son bir fatura düzenlemiş ve otomatik ödeme talimatım nedeniyle faturayı tahakkuk etmiştir.


Konu ile müşteri temsilcisiyle görüştüğümde ise bana ücretin vergilerden dolayı olduğunu söylemesi üzerine faturamı talep ettim ama 7-8 aydır faturamı tarafıma gönderemediler.Müşteri hizmetlerindeki temsilciler yanlış beyanlar kullanarak sürekli oyalamaktadırlar.

Şakir 48 Okunma

Cevaplar

  • Şakir12 Nisan 2013

    Söz konusu şikayetimle ilgili olarak vermiş olduğunuz cevap tatmin edici bir cevap değildir. Şöyleki; hattımı 2003 yılından 2012 yılına kadar kullanmaktaydım ve hiç bir zaman sabit ücretli bir tarife kullanmadım ve sürekli olarak faturama aylık 1 er TL'lik telsiz kullanim ücreti yansımaktaydı ve otomatik ödeme kanalıyla ödemekteydim ayrıca bu hattımı aktif olarak kullanmamakta olduğumdan herhangi bir konuşma söz konusu değildir. Bu sebeblerle herhangi bir fatura ve vergi farkı doğması söz konu olamayacağından tarafımdan tahsil edilen 13 TL'lik tutarın haksız olarak tahsil edilmiş olduğu kanaatindeyim. Ayrıca söz konusu şirket bu tahukkukla ilgili olarak tarafıma fatura düzenlememiş defalarca fatura talebinde bulunmama rağman ne basılı nede e posta aracılığıyla fatura gönderimi sağlayamamıştır. Son olarak Vodafone'dan hakkımı yasal yollarla arayabilmek adına bahse konu faturamı tarafıma iadeli taahütlü olarak göndermesini talep etmekteyim.

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 544487**** nolu hattınız ile ilgili yapılan incelemede fatura kesim tarihinizin herayın 6. günü olduğu görülmüştür.Hattınıza ait şebeke içi geçiş işlemi 09.05.2012 tarihinde tamamlanmıştır. Geçiş işleminize bağlı olarak,geçiş tarihine kadarki kullanımlarınız,aylık bundle (toplu süre) ücretiniz ve vergilerden oluşan 06.06.2012 kesim tarihli 13 TL 'lik bir dönem faturanız oluşturulmuştur.Faturalandırmanıza yönelik herhangibir sorun bulunmamaktadır. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön