19 Şubat 2013

Vodafone Kamu Tarifesinden Çıkamıyorum!

24 ay sözleşmeli tarifede sözleşmemin bitmesine 2 gün kala tarifemin diğer aya sarkmaması için özellikle müşteri hizmetlerini aradım tarifem bitince bana uygun olan Hesabını bilen hepsi 500 tarifesine geçmek istediğimi söyledim.


Bana sözleşmem bitmeden bu tarifeye geçiş yapmanız mümkün değil ve birkaç gün sonra bizi arayın denildi 2gün sonra aradım tekrar Bana dakika yüklemeleriniz otomatikman yapıldı bu ay yine cep kamu tarifesinden fatura geleceği söylendi.


Neden 24 ay olan sözleşme süresini 25 ay diye dayatıyorsunuz ki ben 25. aya sarkmasın diye özellikle 2 gün önce aradım Bu yapılan beni son derece rahatsız etmiş durumda Lütfen halledin bu sorunumu aksi takdirde numaramı taşıyacağım.

Harun 109 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Kampanyanız sona ermeden tarife değişikliği işlemi sağlanamamayacağını iletmek isteriz. İleri tarihli yapabilirsiniz yada anlık yapmanız durumunda çift toplu süre ücreti faturanıza yansıyacağını iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön