16 Kasım 2013

Vodafone Kampanyaya Herşey Dahil Değilmiş!

Cihaz içinde 6 gb internet 12 ay vade toplam 145 olan kampanyadan faydalandım fakat nedense faturam 162 geldi. Aradım sordum bana 116 cihaz 40 tl internet 5 tl iletişim vergisi dediler. Kampanyada bulunan sözleşmede 145 her şey dahil yazıyor. Bu durumun çözmek için Vodafone müşteri temsilcisini aradım bana kampanyanın 145 tl olduğunu neden bana bu şekilde 116+40+5+1 geldiğini anlamadıklarını söylediler. Çözüm halen üretilmedi.

Arzu 43 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,incelemeye yönelik detaylar 28.11.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön