08 Mayıs 2013 #1785147

Vodafone Kampanyam İsteğim Dışında İptal Olmuş!

Mart ayında hattımı 15 tl ye her yöne 500 dk kampanyasından yararlanmak için vodafone a taşıdım 2 ay kampanyadan yararlandım mayıs ayında kampanyadan yararlanamadım müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olacağını söyledi ve yaptığını telefonu kapatınca fırsat 15 yazıp 7000 göndermemi söylediler gönderdim kampanyadan yararlandığımı dair mesaj geldi ama 15 tl kesilmedi 500 dk gelmedi.


Ertesi gün tekrar aradım kampanyam iptal edildiğini söylediler neden ve niçin iptal edildiğini söylemiyorlar. Tekrardan aradım müşteri hizmetlerini yanlış bilgi vermenizden iptal olmuş olabilir diyor bayan tekrardan yapılamayacağını söylediler ve müşteri hizmetleri yardımcı olmaya çalışmıyor .

Çiğdem 40 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem11 Mayıs 2013

    bekliyorum daha sorunum çözülmedi ama ilginize teşekkür ederim

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,535641****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan HOSGELDIN MINI paketinizin 07.05.2013 tarihinde sonlandırıldığı görülmüştür.Tekrar aktif edilebilmesi için gerekli işlemlerin başlatıldığının sonuçlandığında bilgilendirme yapılacağının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön