21 Ocak 2014 #2247889

Vodafone Kampanyam Bilgim Dışında Güncellenmiş!

Ocak ayında 12 aylık taahhüdüm sona ermişti fakat taahhüdüm benim bilgim dışında güncellenmiş. Şuanda cep avantaj 500 tarifesinde 12 ay taahhütlü olarak görünmekteyim.Ne telefonla ne de abone merkezine gidip konuyla ilgili bir başvurum yoktur.Kampanya çıkış işlemi yapılabileceği faturama 5 TL ekleneceği belirtildi.


Konunun 5 TL olması değil aboneniz olarak tarafıma yapılanın etik olmamasıdır. Çağrı Merkezine konuyu iki kez aktarılmasına rağmen 48 saatte cevap gelecektir şeklinde hep oyalandım.21-01-2014 saat 00:47'de sorunumla gelen mesaj arasında hiç bir alaka yoktur.


Konuyla ilgili herhangi bir başvurum olmadığı halde bu mağduriyetimin giderilmesini gereğinin yapılıp tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.

Ayşe 227 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Ayşe25 Ocak 2014

    SORUNUMA ÇÖZÜM HALA BULAMADIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.BİR DAHA VODAFONE TERCİH ETMEYECEĞİM İÇİN SORUN DEĞİL....

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön