15 Mayıs 2013 #1798395

Vodafone Kampanyalı Cihaz Değiştirme Talebi Reddi!

Vodafone dan kampanyasından 3 g li cihaz almak istedim tek istediğim 3 g li olması marka veya cihaz ismi istemedim vodafon shopdaki elaman HTC desire x diye cihaz verdi aldım eve gittiğimde telefonun görüntülü konuşma özeliği olmadığını fark ettim tekrar başka cihaz yada 3 g li cihaz istedim talebimi reddettiler kampanyalı olduğu için değişmez diyorlar


Müşteri hizmetlerini aramam rağmen sonuç alamadım ne yapmam gerekir sürekli sözleşmeyi öne sürüyorlar doğrusu Vodafone a yakıştıramadım çok güvendiğim firma idi.

Hasan 608 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, cihaz kampanyalarında kampanya girişi gerçekleştikten sonra cihaz değişikliği uygulamasının mevcut olmadığını belirmek isteriz. Kampanya girişi öncesi cihazı incelemek ve karar aşamasında yardımcı olmak adına tüm bilgilendirmeler sağlanmakta ayrıca cihaz özellikleri hakkında http://www.vodafone.com.tr sayfamızda detaylı bilgiler yer almaktadır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön