02 Eylül 2014

Vodafone Kampanyadan Faydalanamadım!

Vodafone'dan kampanya dahilinde General Mobile Elit almak için başvurdum ancak onlar numara taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra kampanyadan yararlanabileceğimi söylediler ve birçok belge istediler. Bunun üzerine numaramı Vodafone'a taşıdım ve tekrar yetkili bayiye gittim ve bayiden bana General Mobile Discovery Elitin bittiğini ve hiçbir yerde bulamayacaklarını söylediler. Hem numarayı taşıdılar yüksek bir tarifeden ve kampanyanın devam etmesine rağmen ben kampanyadan yararlanamayıp boşu boşuna tarifemi değiştirttiler. Şikayetçi ve mağdurum.

Mustafa 1.522 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 09.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön