16 Şubat 2013

Vodafone Kampanyada Yapılan Haksızlık!

Hattımda tarife değişikliği yaparak cepkazan'a geçiş yaptım. "15. 02. 2013 19:38 itibari ile cepkazan paketine geçiş işleminiz tamamlanmıştır" şeklinde mesaj aldım Bunun üzerine saat 19:40 da hattıma 25 tl yükledim Fakat vodafonelularla hediye 2000 dk hattıma gelmedi. Çağrı merkezinizi aradım.


Operatör Benim tl yükleyip ondan sonra tarife değişikliği yaptığımı iddia etti Ancak benim bu işlemim bir cep merkezinde gerçekleşti ve sonra tl yüklendi Hala elimde mesajlar duruyor Bunun ispatını yapabilirim Madem öyle neden bana"geçiş işleminiz tamamlanmıştır"şeklinde mesaj gönderiliyor. Bu yapılan haksızlığın Biran önce çözümünü istiyorum. Çağrı merkezinizde ses kaydım mevcut dinlenmesini istiyorum.

Betül 59 Okunma

Cevaplar

  • Betül18 Şubat 2013

    Konuya göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Çağrı merkezinizden alamadığım çözümü sizden almış bulunmaktayım. İyi çalışmalar.

  • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,541718**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Cepkazan tarifesine geçiş sağladığınız görülmüştür.Hattınız ile ilgili memnuniyetiniz kapsamında Cepkazan tarifeniz kapsamında hediye 2000 bin dakikanız hattınıza yüklenmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön