24 Temmuz 2013

Vodafone Kampanyada Bahsettiği Modemi Vermiyor!

17 Temmuz'da belirttiğim şikayet, aradan neredeyse 1 hafta geçmesine rağmen Vodafone tarafından çözülmemiştir.Cepte WiFi kampanyasından yararlanmak için ikamet ettiğim Sivas ili Suşehri İlçesinde bulunan Vodafone Yetkili bayisine en son gittiğimde kampanyada bahsi geçen R205 Wifi Router cihazının hiç bir yerde bulunmadığını,gönderilmediğini söylemiştir.


Yazılı ve Görsel Medyada bu kampanya için onlarca reklam veren Vodafone adeta ürünleri karaborsaya düşürmeye çalışıyor gibi bayilerine ya hiç yollamıyor,yada çok az yolluyor.Bu kampanyaya güvenip evimdeki internetimi iptal ettirdiğim için yaklaşık 15 gündür mağdur ediliyorum. Vodafone şirketinden duyarlı olmasını rica ediyorum.

Adem 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,505737****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Vodafone Cep Merkezimiz hakkında ki şikayetiniz incelendiğinde talep edilen cihazın stoklarla sınırlı olduğu ve üretici firmada cihaz olmadığı bilgisi tarafınıza iletilmiş olduğu bildirilmiştir.Bu bağlamda stoklarla sınırlı olması nedeni ile tarafımızdan müdahale edilemediği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön