23 Ocak 2014 #2252436

Vodafone Kampanya Tanıtım Mesajlarını İstemiyorum!

Avea abonesi olmama rağmen, sürekli olarak Vodafone'dan isteğim dışında kampanya tanıtım mesajları almaktayım. Vodafone'a geçmeyi düşünmüyorum. Lütfen reklam mesajı göndermeyiniz.

Ferhat 71 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 12.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ferhat25 Ocak 2014

  23.01.2014 tarihinde sikayetvar.com adresi üzerinden Vodafone'dan reklam mesajı istemediğime dair şikayetimi tarafınıza iletmiş olmama rağmen, 25.01.2014 tarihinde Vodafone'dan tekrar reklam/kampanya/tanıtım mesajı almış bulunmaktayım. Artık Vodafone tarafından rahatsız edilmek istemiyorum. Konu hakkında yapılması gereken işlemin acilen yürürlüğe girmesini talep eder, iyi çalışmalar dilerim.

 • Ferhat25 Ocak 2014

  Şikayetimden iki gün sonra Vodafone'dan tekrar reklam/tanıtım mesajı aldım. Artık Vodafone tarafından rahatsız edilmek istemiyorum! http://i.hizliresim.com/xJko8W.png

 • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön