06 Şubat 2014 #2280670

Vodafone Kampanya Sorununa Çözüm Bulamıyor!

Yeni özgür genç kampanyanızdan yararlanmak için kaç arkadaş operatörünüze geçiş yaptık.Fakat bayideki çalışanlarınız bizi farklı pakete üye yapmış.Şimdi Hepsi paketine dönemiyormuşuz sebep 30 gün geçmiş. Zaten mağdur oldum eski pakete devam edeyim dedim.Onu da bir kez iptal edince geri dönemiyormuşum. Müşteri temsilciniz de dalga geçer gibi 500 sms,200 dk var ayrı onları yapayım diyor.Talebimin yarısı bile değilken bir de mesaj gönderiyorsunuz TL yükleyince Yeni Özgür Genç kampanyasından yararlanın diye.Sanki kullandırıyormuşsunuz gibi.Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti! Bu durumu hemen çözün lütfen.

Özlem 59 Okunma

Cevaplar

 • Özlem'in Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

  Görüşme sonucunda Vodafone temsilcileri şahsımla iletişime geçtiler. Problemi dinleyip çözüme kavuşturdular. İlgileri için kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 07.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Özlem06 Şubat 2014

  Müşteri temsilcinizle görüştüm zaten olmaz dedi direkt olarak..Talebimi belirttiğim halde ısrarla bana alakasız kampanyalar söyledi.Ben zaten bunları sitenizden inceleyebiliyorum.Birbirine yakın kampanyalar yaptığınız için bu kadar karışıklık oldu ve ben faydalanabilecek durumdayken mağdur oldum.30 Tl'mden de oluyordum neredeyse bu aynı isimdeki birbirine yakınmış gibi görünen kampanyalarınız yüzünden.Bu soruna bir çözüm bulacaksanız iletişime geçin lütfen.Var olan kampanyalarını söylemek için zahmet etmeyin. İstesem görüyorum sitenizden.En kısa zamanda çözüm bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön