15 Şubat 2013 #1634138

Vodafone Kampanya Mağdur Etti!

14 Şubat 2013 tarihinde Pendik'te bulunan Güney Sinemasına 1 Alana 1 ücretsiz bilet kampanyasından yararlanmak için arkadaşlarımla gittik. Bilet satan eleman "Tam bilet bugün 10TL Vodafone kampanyasından vazgeçin öğrenci fiyatından (6TL bilet başı) vereceğim dedi. Biz de kanarak 4 kişilik bileti 24 TL vererek satın aldık.(Sinema çıkışı fiyatlara baktığımızda Tam Biletin 8 TL olduğunu gördük!)


Sinemaya geçtik perde küçüktü ve onun yanında film kalitesi 70'lerden kalma atlamalar yapan görüntü de çizikler ve siyahlıklar vardı.İlk yarıda çıktık.


Oraya sizin kampanyamızla gittik. Eleman sizin kampanya kullanmamamızı telkin etti. Lütfen bu sinemayı kampanyanızdan çıkarırsanız başkaları mağdur olmaz.

Oğuz 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, İletmiş olduğunuz bildirime istinaden öncelikle , kampanya faydasından kendi rızanız ile vazgeçerek sinema çalışanı önerisini değerlendirmeniz sebebiyle kampanya kapsamında tarafımızdan bir müdahale gerçekleşemeyeceğini belirtmek isteriz. Kampanyanın geçerli olduğu sinema ile ilgili eleştirileriniz , ürün ve kampanyalar ile ilgili birime iletilmiş olup bir dahaki kampanyalarda değerlendirilmek üzere göz önünde bulundurulacaktır. Zaman ayırıp ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Oğuz15 Şubat 2013

    Araştırmanın sonucunda buraya yazarsanız sevinirim

  • Vodafone Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön