12 Eylül 2013 #2007446

Vodafone Kampanya Konusunda Yanıltıyor!

Yaklaşık 4 ay önce başka bir operatörden Vodafone süper cep avantaj tarifesine 30 TL aylık sabit ücret garantisi ile 1000 dk yerine 1500 dk her yöne tarifesine geçtim. İlk ay 30.40 TL sonraki aylarda ise 51.90, 46.40, 56.70 TL fatura geldi.


Müşteri hizmetlerini aradım, tarifemin 1000 dk. olduğunu ve ücretinde 45 TL olduğunu ifade etti. Bir yanlışlık olduğunu böyle bir tarife istemediğimi bunun mümkün olmadığını söyledim ve zararımın ödenmesini istedim.


1. Önceki operatörüme zaten 40 TL öderken neden böyle bir tarifeye geçeyim?
2. Madem tarife 45 TL bir fatura nasıl 30,40 TL oluyor?
3. Çok iyi hatırlıyorum ki herkes bilir 1500 dk 30 TL diye kampanya yaptılar.


Zararımın telafisini istiyorum.

Ahmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.09.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Süper Cep Avantaj Kampanyası - Cep Avantaj 1000 kampanyasına dahil olan abonelere 45 TL yerine 30 TL ödeyerek tarifesi ile toplamda kampanyasındaki 500 dakika ile 1500 dakika verilmektedir. Hattınız kampanyada olmaması sebebi ile için hattınızda sürenizi dolduruoda aşım sağladığınızda faturanızın yüksek gelebileceği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet17 Eylül 2013

    Herhangibir vodafone personeli henüz beni aramış değil. Süreçte hiçbir gelişme yok. Cevap vermek biz sizi arayacağız demek değildir.Sorun vodafone tarafından çözülmemiştir. En kısa zamanda bu operatörden ayrılacağımı ve vodafone kullandığım için pişman olduğumu belirtmek isterim. Bir daha vodafone asla. Bu kadar vurdumduymazlık olmaz. Sanırım çözüm sürecini uzatarak bir fatura daha kesme peşindeler.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön