08 Ocak 2014

Vodafone Kampanya Kapsamındaki Opet Yakıt Kartlarını Göndermedi!

Eylül 2013 döneminde şirketimize ait ;4 adet hattı Güçlü Vodafone kurumsal şirketi aracılığıyla taşıma işlemini gerçekleştirdik. Bu taşıma anında 1 (bir) adet yeni hat aldık şirketimiz üzerine.


Yapılan kampanyalardan ötürü taşıma işlemini gerçekleştiren E... ismindeki personel tarafımıza 2 (iki) yıl kalma sözümüze istinaden 1,400- TL tutarında Opet yakıt kartları en geç 1 ay içinde teslim edileceğini bildirdi.


Bu kapsamdan geçen süre zarfında; bir ay sonra yakıt çek tutarları düştü dendi, müteakip aylarda hala yakıt kartlarımı almayı beklemekteyiz. Bu vesileyle Opet yakıt kartlarımın tarafıma personelinizin dile getirdiği tutarda ivedi olarak gönderilmesini talep ediyorum.

Serdar 516 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 30.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serdar08 Ocak 2014

    Hala geri dönüş yapılmadı Vodafone!

  • Vodafone Temsilcisi08 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön