16 Eylül 2013 #2013878

Vodafone Kampanya Hakkında Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Benim hattım Turkcell'di ve bir gün Vodafone bayilerinden birisi dükkanıma gelip sizi Vodane'a taşıyalım esnaf paketine dahil edelim dediler, tamam dedik. Kampanyaları dinledik hesaplı geldi. Bayii bize dedi ki 59 TL ödeyeceksiniz her yöne 1000 dk, her yöne 1000 sms, 1 gb internet dedi ve artı 1 TL daha öderseniz yani 60 TL öderseniz ikiye katlanıyor dedi.


Yani her yöne 2000 dk, her yöne 2000 sms, 2 gb internet dedi tamam dedik ama gel gelelim durum böyle değilmiş. 2 gb denilen internet 1 gb mış. Bayiye gittim bana broşür gösterdi 2 gb yazıyor hatta bir gün elime Vodafone dergisi geçti onda da 2 gb olarak ama müşteri hizmetlerini arıyorum onlar 1 gb diyor ve beni yalancı çıkarmaya çalışıyorlar.

Ramazan 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.10.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ramazan25 Eylül 2013

    hala bana geri dönüş yapılmadı ve sorunum hala düzeltilmedi

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön