11 Eylül 2013 #2006527

Vodafone Kampanya Dahilindeki İnternetimi Tanımlamadı!

24/08/2013 tarihinde Ankara - Etimesgut ilçesinde Vodafone bayisi olan Huzur iletişimden Vodafone smart mini kampanyasından faydalanarak bir adet telefon aldım. 420/12 şeklinde de ödemesini gerçekleştirdim.Lakin kampanya dahilinde olan her yöne 400 dk ve iki ay ücretsiz olan 250 mb internetim henüz tanımlanmadı.


Telefon açıyorum, yok bilmem sistemde sorun var bayiye gidiyorum biz birşey yapamayız merkezden kaynaklanıyor diyor. Bu arada peşin para vererek mağdur olan benim. 28 Ağustos da kayda geçmesine rağmen kaç gündür hala bir sistem çözülmedi. Kaç gündür mağdurum. Parasını verip tekrar kontör alacak değilim. Ben Vodafone'dan zengin miyim?

Harun 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,Müşteri Hizmetleri tarafından mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Harun15 Eylül 2013

    Problemim hiç bir şekilde çözülmedi. Aksine üste çıkmaya çalışıyorlar sanki mağdur eden ben mişim gibi...

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön