07 Mayıs 2013 #1783430

Vodafone Kampanya Dahilinde Telefon Alımı!

Red kampanyası dahilinde Samsung Wonder 8150 Telefon aldım, fakat cihaz hatalı,sürekli donuyor... Yetkili servis ve Samsung sorunu çözmüyor... Lakin cihazı sizin kampanyanız dahilinde aldığım için 24 ay süresi boyunca beni bağlayan Red tarifesinden çıkmak istiyorum...

Tarık 122 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde cihazınız ile ilgili satış sonrası teknik servis hizmeti, ilgili cihazlar için tavsiye edilen teknik servis firması Destek Bilişim tarafından verilmektedir.Firma ile ilgili olarak iletişim bilgileri aşağıda mevcuttur; Destek Bilişim; İstanbul Merkez : Emek Mh. Ordu Cad. No: 18 Sarıgazi / İstanbul Telefon: +90 216 444 0490 / +90 216 528 6700 / +90 216 540 0000 Web sitesi: http://www.destekbilisim.com/ E-posta: [email protected] Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön