08 Mayıs 2013 #1784781

Vodafone Kampanya Adıyla Çift Faturalandırma!

Akşam vakti trafikte telefonla yapılan aramada cep kamu midi mini tarifelerine geçersem ve +1 lira ödersem vs. vs. diyerek bir teklif yaptılar. Kabul ettik ve ay sonu çifte fatura. Şikayet kaydı açtım, geri dönen olmadı. Tekrar aradım, meğersem ses kaydında çifte fatura kesileceğini söylemişlermiş. Ses kaydını bana gönderin, yok.


Mahkeme sadece alabilirmiş, ses kayıtları kişiselmiş. Oh ne ala! Vodafone sistemi kurmuş. Akşam vakti o kampanya bu kampanya derken ekstra bir ay ücreti iletiyor, sonra da üste çıkıyor. Hattımı kapatırsa 33 tl. ceza. Umurumda değil. 3-5 tl. için yıllardır borcunu düzenli ödeyen bir müşteriyi kaybettin Vodafone.

Can 18 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,533660****ve 546959****numaralı hatlarınız üzerinde talebinize istinaden tekrar inceleme sağlandığında tarafınıza çift paket ücretinin faturanıza yansıyacağına dair bilgi verildiği tespit edilmiştir.Bu bağlamada ücretlendirmenize yönelik müdahale gerçekleştirilemeyeceğinin bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Can08 Mayıs 2013

  Aynı zamanda şu otomatik mesajın sonucunda şikayetimi cevaplandı olarak kabul eden şikayetvar.com'u kınıyor, ciddiyetini tekrar sorgulamasını diliyorum.

 • Can08 Mayıs 2013

  Sayın vodafone, ezbere gönderdiğiniz otomatik mesajın benim tarafımdan dikkate alınacağını düşünüyorsanız, maalesef çok büyük hata yapıyorsunuz.

 • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön