13 Nisan 2013 #1740659

Vodafone İznim Olmadan Hat Taşıma İşleminin Gerçekleşmesi!

Vodafone hat taşıma işlemim iptal olduğu halde benden izinsiz hattımı 2 gün sonra operatöre geçireceği mesajını yollamıştır. hattımın taşınmasını istemiyorum. Avea hattıma 30 tl yükledim bu yüzden mağdurum param boşuna gidecek. Vodafone ya bunu karşılamalı yada hattımı izinsiz geçirdiği için iptal etmeli.

Merve 113 Okunma

Cevaplar

 • Merve14 Kasım 2013

  nisan ayından berı o kadar zaman geçtı ve vodafon bu süreçte hiçbir şekilde çözüm üretmedi şikayetim üzerine hattı mı kapatmayı talep etmedıgım halde aveaya iade ettiğini belırterek tamamen hattımı kullanılmaz duruma soktu. Balıkesir merkez gülenç bayi bu sorumsuzluga neden olup hiçbir şekilde sorumsuzlugunu üstlenmedı bayı de bulunan alı bey konuda tamamen haklı oldugumu ıfade ettıgı halde bıle zararımı karsılamadılar bayhıden şikayetçiyim hattımın açılma masraflarımı ve bu süreçte 60 tl soktukları zararı karşılamalarını talep ediyorum

 • Merve03 Haziran 2013

  Benim hattımın iptal etme nedeniniz benım isteğimmiş bununla ilgili yazılı veya sözlü verdiğim beyanı görmek istiyorum. bu benim yasal hakkım buna bir cevap vermemişsiniz ? hattımın iptaline yönelik düzgün bir açıklama yapamıyorsunuz ve operatöre geçirdik diyerek baştan savıcı bir yöntem uyguluyorsunuz avea ya gittigimde hattımın vodafonda oldugu söyleniyor yaptıgınız karışıklıgın düzgün bir açıklaması bile yok şu ana kadar yaptıgınız sorumsuzluk için ve babam Rahmi demirtaşın ve yegenım meryem demirtaşın hatlarını farklı operatörlere geçimini sagladım yaptıgınız bu haksızlıgık için operatörünüzün müşteri kaybına neden oldugunuzun farkına varmalısınz .

 • Merve23 Mayıs 2013

  vodafone cep merkezınde ekranda gorunen bılgılere gore 2 nısanda yaptıgım basvuru daha sonra silinmiş veya iptal edılmış olarak gözüküyor daha sonra nasıl olduysa hattı mı vodafone taşıdınız ve buraya geçileceği tarihe kadar geçirmemeniz için şikayette bulundum bununla ılgılı olarak vodafone müşrteri temsılcısınede beyanda bulundum fakat bu beyanım göz önünde bulundurulmadan 14 ünde vodafone geçirildim .bu şikayetımı hattım 14 ünden önce taşınmasını ıstemıyorum dedıgım halde dikkate almadınız hattı vodafone geçirdinizve geçirdiginiz hattı 18.04.2013 te kendı ıstegıyle diyerek iptal ettınız ben hangı beyanımda hattımın iptal edılmesını istiyorum dıyerek talepte bulunmuşum bununla ılgılı olarak ses kaydı veya yazılı bir beyan yazısı talep edıyorum. sizden mantıklı bır açıklama ve yaptıgınız haksızlıga bir çözüm talebınde bulunuyorum hangı fırma bır ınsanı bu kadar magdur eder bılemıyorum . avea şirketiyle görüştügümdede numaramın operatörde bulunmadıgı ıfade ettıler ve numaramın akıbetını merak edıyorum . bunun çözününü en yakın zamanda açıklıga kavuşması gerekıyor.

 • Merve25 Nisan 2013

  hattımı operatöre iadesini mi sagladınız acıklamanız kadar sacma bi açıkmala duymadım şirketinize 2 nısanda yaptığım basvuru vodafon merkezıne baktıgımda sılınmış gözüküyor bunun üzerine hattımı taşınız taşınmaması için başvurdum dıkkate alınmadı 14.04.2013 tarıhınde vodafona gecısım gerçekleştı ben size 14 ünden önce geçirmeyın dıye basvuruda bulundum 14 ünden sonra var olan hattı mı iptal ettınız ve güya açıklamanıza göre operatöre ıade ettınız bu nasıl bi sistem olan hattımı iptal konumuna düşürdünüz ne taşıması hattı mı kullanabılmek için ücret ödeyip satın almam gerekıyormuş bunu size kım yapın dedı ? ayrıca daha kullanmaya fırsatım olmadan iptal ettıgınız hattımda 30 tl bulunuyordu paketını kullanma fırsatı mı verdınız de 11 tl gıbı komık bir rakamdan bahsedıyorsunuz . 2 nısandan berı yaptıgınız uygulanamalarla vodafon bayı ve şirketi olarak 60 tl me ve bır hattımın iptalıne neden oldunuz ben size hattı mı iptal edın demedım 14 ünden önce onay almadıgınız uygulanamnın geçiş olmadan iptal olmasını talep ettim gidin hattımı iptal edın mı dedım .hattyı mı bundan 20 gun önce nasıl açık ve kullanımdaysa vodafonun hattı mı aynı şekilde kullanılır duruma getırmesını istiyorum.

 • Vodafone Temsilcisi23 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden;555730****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızın şebekemıze taşıma işlemlerinin gerçekleştirildiği ve gerekli düzeltme işlemlerinin sağlanılarak hattınızın diğer operatöre iade edildiği görülmüştür.Dıger operatörde bakiyenizde kalan kredi miktarını diğer operatörun yetkili bayisinden talep etmeniz gerektiğinin blgisini iletmek isteriz.Şebekemizde iken 30 TL'lik yukleme yaptığınız ve kullanımlarınızdan kalan 11,18 TL'lik kredinizin iadesi için Vodafone cep merkezimize başvuru yapmanız gerektiğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Merve18 Nisan 2013

  13 Nisanda şikayet var a yazdıgım yazıda tekrar basvuru yapmadıgım halde vodafona geçirileceğimi geçmek istemediğimi geçersem aveada ki 30 tl min boşa gidereceğini beyan etmiştim . şikayetim dikkate alınmadı ve ben 14 nisan da vodafone geçiş yaptım .vodafon tarafından 14 nisandan önce ki geçişin engellemesi için talepte bulundum bu talep gerçekleşmedi ve ben vodafone geçtim geçtkten sonra bayi ve vodafon şikayetlerine devam ettim .bugun 18.04.2013 te hattım iptal edilmiş şimdi size soruyorum 14 nisandan önce vodafona geçmek istemedıgımı lıralarımın gıdecegını beyan ettıgım halde cevap gelmedı ve vodafona geçirdiniz 14.04.2013 te aktıf ettıgınız hattımı ve operatörünüze 30 tl yukledıgım halde vodafona geçen hattın ne nedenle iptal edıldıgını ögrenmek istiyorum . ben vodafone ye 14 .03.2013 ten önce yanı hattımın tasınmaması için basvuruda bulundum hattı mı taşıdınız taşıdıktan sonra bir iptal talebınde bulunmadım şuan sayenızde bir hattım bıle yok vodafon ve gülenç ticaret olarak iki kez 30 tl yukledıgım ucretlerın zayı olmasına ve olan hattımında iptalıne sebep oldunuz ben hattımın aktıf hale gelmesını ıstıyorum ve zararımın karşılanmasını talep edıyorum.

 • Merve18 Nisan 2013

  Ya nasıl bir voperatör bu kadar kullanıcısını magdur eder bu süreçte kaç kez maıl şikayet ettim bayınıze gidip 14 unde işlemin iptal etmek istedigimi söyledıgımde hattımın aktıf olacagını iptal statüsünde olmadıgını söyledı ben bayınıze ne zaman soru sorsam yanlış cevaplarla karşımdalar dün daha operatörünüze 30 tl yukledım madem ıptal edılmıyor dıye bugun hattım ıptal bu süreçte vodafone şirketi 15 günümü zehir etmiş bulunuyor 15 günde firma ve bayiniz olarak 60 tl me mal oldunuz ben 60 tl mi istiyorum .bie hafta içerisinde çözümlenmediği takdirde Balıkesir adlıyesine firmanız ve bayınız hakkında şikayette bulunup dava talebınde bulunacağım . şuan hattım iptal 15 gündür sizin yüzünüzden telefondan soğudum .httımı iptal oldu avea hattım çalışmıyor ne yapıcem

 • Merve16 Nisan 2013

  15.04.2013 tarihinde müsteri hizmetlerinizle görüştüm Vodafona taşıdığınız hattın manyetık bı olaydan kaynaklı aktıf olmamaış olabılecegını soyledı ve bayınızden bugun yenı sım kartı edındım . hat taşıma süresince bayinizle müsteri temsilcileri arasında bi tutarsızlık gözüme çarpti .Bayideki arkadas hattımı taşıdığım süreçten sonra iptal mesajına verdiği cevap tekrar basvuru yapmam gerektıgini yoksa vodafone geçemiyecegımı söylemişti fakat müşreti hizmetlerini aradıgımda orada ki yetkılı arkadaslar iptal mesajı geldiğinde bile sürecin devam ettğini söyledi .müşteri hizmetleriniz bu bilgiyi verirken bayiniz bu bılgıden haberdar degıldır .ben sırf bayınız işlem iptal dediği için avea hattımı kullanmaya devam edecegımı düşünerek 30 tl lik bir yükleme gerçekleştirdim ve operatörüm paketımı devreye sokarak ücreti aldı . ben 30 tl lik kaybımın vodofon tarafından karşılanmasını talep edıyorum.

 • Merve15 Nisan 2013

  Şuan ne avea ne vodafone yim siz nasıl bi iş yapıyorsunuz ıkı gundur hat kullanamıyorum yaa .sım kaydı yapılamamış iki operatörde degılmıyım bıran önce sonuçlanmaması halınde hakkımı hukukı yollardan arayacağım.

 • Merve14 Nisan 2013

  Firmanız sayesınde dün geceden beri ne şuankı operatörüm açık ne sizin ki hattım kullanılmaz durumda .Ben firmanıza 1 kere basvuruda bulundum ve bundan bi kaç gün sonra tarafıma vodafon tarafından hat taşıma işlemimin gerçekleşemediğine dair sesli kayıt mesajı geldı ve bayınıze gittim bayiniz tekrar basvuru yapma gerektıgını söyledi bende hat taşıma sürecinin uzun oldugunu vazgeçip tekrar basvuru yapmıyacagımı ifade ettım ve kendılerınede sordum tekrar bi başvuru yapmadıgım halde operatörünüz benim hattımı taşımaz değil mi diye kendılerı hattımın ancak tekrar başvuru olursa taşınacağını yoksa taşınmayacagını soyledı bende başvuru yapmadım ama bana cuma günü hattınız ikigün sonra operatöre geçecek diye mesaj geldi şimdi şunu öğrenmek istiyorum benım bi onayım olmadan 2 . bir başvuru yapılmadıgı halde izinsiz bir şekilde hattım nasıl taşınır ? bayinize gidip sizin söylemlerinize inanarak hattıma 30 tl yukledım magdur durumda bırkatınız dedıgımde bana aveaya gidip ıban numarası verip parayı alacagımı söylediler 1 benım bankayla bır münasebetim yok 2 ben paket tarıfe kullnıyorum yukledıgım tl ler paket devreye girdigi gibi operatör tarafından alınıyor oyuzden Vodafonun magdriyetini gidermesini talep edıyorum.

 • Vodafone Temsilcisi13 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön