29 Mart 2013 #1713984

Vodafone İznim Olmadan Bilgilerimi Değiştirmiş!

Aboneliğimin başından beri evime gelen 0542543**** numaralı hattıma ait fatura, bir tarihten itibaren gelmemeye başladı. Bunun üzerine vodafone self servis hizmetine girerek bilgilerimi kontrol ettim. Burada fatura tercihimin "Yeşil fatura" ismi verilen ve basılı fatura hazırlanmayan seçeneğin seçili olduğunu, mailimin de bana ait olmayan adresin tanımlı olduğunu gördüm.


Bu değişikliğin hangi talebime istinaden yapıldığına dair müşteri hizmetleri ile yaptığım tüm görüşmeler sonuçsuz kalmıştır. Sadece bir bayi aracılığı ile yapıldığını söyleyebilmişlerdir. Ancak imzalı belge sunamamıştır. Eğer dönüş yapmazlarsa mahkemeye başvuracağım.

Kerem 82 Okunma

Cevaplar

  • Kerem30 Mart 2013

    Vodafone yine standart kaçamak cevabını vermiş. İmzalamış olduğum bir belge var mı? Varsa bu belgeyi paylaşın. Yoksa mahkemede paylaşmak zorunda kalacaksınız.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 29.03.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön