12 Eylül 2013 #2008048

Vodafone İznim Dışında Faturalı Hat Açmış!

Vodafone faturalı hat sahibiyim.1 Nisan 2013 tarihinde kimlik fotokopim ile kendime 0545359**** numaralı hattı bulunduğum Hatay ili Dörtyol ilçesindeki bir Vodafone hat açılımı yapan bir iletişim merkezinden aldım.


Kimlik fotokopime imzam karşılığında aldığım hattı kullanıyor iken,11 Eylül 2013 tarihinde müşteri hizmetlerinden 0546860**** kullanmadığım ve benim adıma ait olduğunu sonradan öğrendiğim hattın borcu olduğu söylenildi.


Araştırmalarım sonucu bu hat 5 Nisan 2013 tarihinde iznim ve imzam olmadan başka bir şekilde açılmış ve 4 ay ödenmemiş faturam varmış. Vodafone yetkim olmadan nasıl böyle bir işlem yapar? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Deniz 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın D****** Ş***** Tarafımıza iletmiş olduğunuz mailinize istinaden gerekli incelemenin yapılabilmesi için; adına hat açılmış olan kişiye ait kimlik fotokopisi[TC kimlik numarası yer alan], adres bilgisi belirtilmiş ve el yazısı ile yazılmış durumu anlatır dilekçenin 0212 3675000 nolu fax numarasına gönderilmesini rica ederiz. Dilekçe sonunda atılan imzanın yan yana 3 adet olması gerekmektedir.Konu ile ilgili gerekli inceleme evrakların tarafımıza ulaşması ile birlikte başlayacak olup, inceleme sonucu hakkında ilgili birim tarafından tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön