17 Mayıs 2013 #1802991

Vodafone İzinsiz Yeni Paket Ekleme!

Taahhütlü telefon almak için gittiğim cep şubesindeki eleman benim şifremi istiyor. Şifremi veriyorum ve benim iznim haberim iznim olmadan sınırsız internet paketimi iptal edip yeni paket ekliyor 500 mb ve çok daha pahalı müşteri hizmetlerini arıyorum 20 gündür işimi çözemediler.


Yaklaşık 10 yıldır bu yana aynı hattı kullanıyorum. Herkese de önerirdim taahhütü iptal ettireceğim telefondan da cezamız neyse veririz. Çalıştığım şirketi de başka bir gsm hattına taşıttıracağım Etrafımdaki insanların çoğu Vodafone kullanıyor ve hepsini başka firmalara yönlendireceğim.

Volkan 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ,544344****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 20.05.2013 tarihinde şikayetinize yönelik Müşteri Hizmetlerimiz kanalı ile tarafınıza bilgilendirme sağlandığ tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Volkan17 Mayıs 2013

    :) kac gün önce sikayetimi iletiyorum. 5-6 gün içerisinde çözülecek deniyor. dün arıyorum şikayet yanlıs yere acılmıs tekrar acacagız diyerek iyice yerin dibine batıyorlar! Batsın sizin kurumsallığınız!

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön