21 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2460785

Vodafone İzin Almadan Tarife Değişikliği Yaptı

Yaklaşık 1 yıldır kullandığım Vodafone hattımı taşımak zorunda kaldım. Çok doğru karar verdiğimi daha iyi anladım herşey parayı alana kadarmış.


Bundan 1 ay önce bana Vodafone'dan mesaj geldi dakikalarınız uzatılmış ödememe faturanız 32 tl oldu diye oysa ben öyle bir şey istememiştim. Benim faturam 25 tl geliyordu müşteri temsilciliğini aradım tam 20 dakika konuştuk bana bildirim yapıldığını kabul ettiğini söylediler kim aramış, ne zaman aramış belli değil. Şikayet kaydı oluşturdu. Hemen size geri döneceğiz 25 gün oldu aramadılar. Fatura göndermişler 32 tl oysa ben 8 gün sonra hattımı değiştirdim 8 günlük fatura 32 tl geldi. Bir daha Vodafone mu bedava da olsa asla geçmem!

Uğur 264 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 26.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler