28 Ağustos 2013 #1979627

Vodafone İstenmeyen SMS'lere Çözüm Bulamıyor!

Telefonuma gelen mesajlardan bıktım. Vodafone bunlara bir çözüm bulmalı. Reklamları bile engellemeleri gerekirken, kullanıcılarını mağdur eden numaraların Vodafone numaralarını aramaları bile engellenmeli. Sizleri sağduyuya davete ediyorum.


Örneğin. 4988'den ödemeli sms. "ödemeli sms başladı göndereceğin numarayı yaz boşluk bırak mesajını yaz 4988'e ücretsiz gönder ücreti karşı taraf ödesin. Üstelik sınırsız" Böyle şey mi olur?


4688' den de benzeri. Gizli sms göndermek için yazın vs vs...

Ahmet 207 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Vodafone bünyesinde bulunmayan ancak Vodafone abonelerinin de faydalanabileceği, farklı firmalar (CE, MCD, Azenet, Unimobil ...vb) tarafından hizmete sunulmuş bir çok özel servisin( Ringofon, Bilinko, Cepkül...vb) bulunduğunu belirtmek isteriz. 0 54486***** nolu hattınız ile ilgili ulaşan talebinize yönelik, gerekli engellemelerin yapılarak ilgili özel servislerden sms alımınızın engellenmiş olduğunun bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön