29 Mart 2014

Vodafone İstemediğim Paket Yenilendi!

Numaramı ilk taşıdığımda hattıma atanan her yöne 500 dk paketinin (25 TL) hattımda 24 Lira olmasına rağmen yenilenip en son yaptığım paket olan 3'ü 1 arada (20TL) paketinin yüklenmemesi ve yardım almak için müşteri hizmetlerini aradığımda 24 lira olan hesabımda -2 lira görünmesine ve 25 lira karşılığında yüklendi şeklinde aldığım mesaja rağmen M. adlı bayan müşteri temsilcinizin inatla paketin 22 lira karşılığında yüklendiğini iddia edip hesabımdaki 25 liralık düşüşü ve aldığım mesajı açıklayamadığı gibi yardımcı olmak adına hiç bir şey yapmaması.


Vodafone gibi kurumsal bir şirkete sisteminizden kaynaklanan hatayla mağdur olan kullanıcılarına bu kadar kayıtsız davranmasını yakıştıramadım.

Müjdat 92 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 14.04.2014tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Müjdat14 Nisan 2014

    Mağduriyetim giderilmedi vodafone firması haksız kazandığı 25 lira icin bi kullanıcısından vazgecebiliyomus demek. Kullanmak zorunda bırakıldıgım paket bitince baska bi operatore gecme kararı aldım. Sikayetim var ekibine mağduriyetimi iletmemde aracı oldugu icin tesekkür ederim.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön