Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Vodafone İstemediğim Hattı Zorla Verdi Borç Çıkardı

Berkay
16 Mayıs 13:58
400

Vodafone'da aktif mobil hat kullanıcısıyım. Dört ay önce uygulama üzerinden 0540*****56 numarayı benim için özel olduğu için rezerve ettim, ihtiyacım olmamasına rağmen teslim almak için İzmir Hatay'da bulunan Vodafone bayisinden hattı aldım. Bir saat içinde aktif olacağı söylendi. Bir hafta sonra kontrol ettiğimde bana alakasız, bambaşka bir numara verildiğini gördüm. +90 ***********83, bana verilen numara bu.

Defalarca Vodafone'u aradım, kayıt açıldı, on gün içinde yetkili dönüş yapacak dendi fakat dört aydır defalarca aramama rağmen kimsenin ilgilenmediğini gördüm.

Dört aydır kullanmadığım ve bana verilen yanlış hat nedeniyle kendi hattımın kredi puanı düştü, borç yansıtılıyor. Ödemeyeceğimi ve iptalini defalarca ilettim, ancak kimsenin ilgilenmediğini gördüm. Eğer bana buradan da dönüş yapılmazsa hakkınızda yasal lem başlatacağım. Kayıt açtığım güncel numaram 5458****56.

Bir hafta süreniz var.

16 Mayıs 16:13 (Şikayetten 2 saat sonra)
Berkay
16 Mayıs 16:49

Defalarca merkezden kayıt açtım şikayetim de var 10 gün de dönülecek dendi toplam 3 ay oldu saha yeni mi inceliyorsunuz?

Berkay
18 Mayıs 20:52

Bu Mesaja dönen olmuyor otomatik mesaj müşteri hizmetlerini arayınca da sizi arayacaklar diyorlar 3 ay oldu maksimum 10 gün dediler Kimse geri donmuyor Vodafone'un müşterisi umurumda değil

Berkay
20 Mayıs 08:12

Bugün yeni bir mesaj geldi Vodafone dan 328******98 kimlik numarası adına kayıtlı fesih sürecinde olan aboneliğinize ait ödenmemiş fatura borcunuz/borçlarınız bulunmaktadır. Ödeme yapılmadığı takdirde borca ilişkin yasal süreç başlatılacaktır. Ayrıntılı bilgi için lütfen Vodafone ile iletişime geçiniz. B003 inanamıyorum siz hala geri dönüş yapacağız deyin

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz