15 Mayıs 2013 #1799785

Vodafone İstemediğim Halde Bana 12000 Sms Sattı!

Vodafone bugün bana zorla 12000 sms sattı. Benim paket dahilinde zaten her yöne 5000 sms'im var. Sosyal medya adı altında yaptı bu işi.


Müşteri temsilcisini aradım ve 12000 sms'i satın almadığımı bir yanlışlık olduğunu ve iadesini talep ettim. Fakat bir aylık smsi 'Cep Merkezinden' satın aldığım söylendi ve iade edemeyeceğini söyledi.
Bu konuda şikayet ediyorum.

Yunus 123 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 541345****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Heryone Maksi SMS paketinizin iptal işleminin 15.05.2013 tarihinde iptal edildiği ve faturanıza paket ücretinin yansıtılmayacağının bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön