26 Mart 2013 #1706774

Vodafone İstediğim Paketi Alamıyorum!

Şu anda operatörünüzü kullanmaktayım. Turkcell den transfer oldum şubelerinize sorduğum sorular ve istemiş olduğum tarifeyle ilgili yardım alamadım şikayetimi kaale alır dönüş yaparsanız sevinirim isteğim Avea da olduğu gibi 19 tl ye 1000 sms 1 GB her yöne 500 dakika nedense bu tarifeye geçemedim gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ali 26 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 26.03.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmeniz halinde detaylı inceleme gerçekleştirilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri"

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön