08 Mayıs 2013 #1786674

Vodafone İstanbul'un Ortasında Çekmiyor!

Televizyon ve internetten yapılan reklamlar sonucunda sinyal kalitesi ve internet hızı daha iyi olduğuna kanaat getirerek hattımı Vodafone'a taşıdım. Fakat İstanbul Maslak'ta olan istanbul teknik üniversitesi kampüsünün içinde yer yer internet bağlantısı kopuyor ve telefon görüşmelerinde ses kalitesi rahatsız edecek şekilde düşüyor.

Mustafa 23 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Mayıs 2013

    yeri gayet açık belirtmiştim ama bide istediğiniz gibi yazayım 41.104797, 29.024506 istanbul teknik üniversitesi ayazağa yerleşkesi elekttrik elektronik fakültesinde.sinyak kalitesini bilmiyorum ölçme şansımda yok zaten tek bildiğim hattımı taşımadan önce kantinde ve sınıflarda mobil internet kullanabiliyorken vodafona da internete bina içinde çoğu noktada bağlanamadığım

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön