19 Şubat 2013
Yorum Yap
#1640675

Vodafone İstanbul'un Göbeğinde Telefonum Çekmiyor!

İstanbul'un %99 undan fazla kesiminde çektiğinizi iddia etmenize rağmen benim telefonum İstanbul'un göbeği olan Okmeydanı'nda çekmiyor.İş yerim Fetihtepe mah. Cami sokak no:4 adlı adreste bulunuyor.İş yerimde cep telefonum çekmediği için gün içerisinde beni arayanlar ulaşamıyor, ben telefonumla kimseyi arayamıyorum, mesajlar iletilmiyor ve mesaj alamıyorum. Bu benim işlerimin aksamasına neden oluyor.


Daha önce defalarca sözlü olarakda tarafınıza durumu anlatmaya çalışmama rağmen her seferinde bana aynı cevabı verip oyalama moduna girdiniz.Sizden mevcut taahhütümü iptal etmenizi talep ediyorum.Bu sayede hattımı taşıyıp telefonumu rahat rahat kullanabileceğim.

Onur 50 Okunma

Cevaplar

  • Onur19 Şubat 2013

    aynı cevabı verip verip duruyorsunuz ortada çözüm falan yok.

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler